SENSE OF JULY BY SANITA GASŪNE

July 25, 2023

Manu šī mēneša sajūtu veido viennozīmīgi kopā būšana, kopā jušana, šis laiks ir brīnišķīgs, lai kopā radītu un iedvesmotu.

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Pirmais, kas man vienmēr nostrādā, ir cilvēciskais faktors, šī vērtība mani vienmēr ir vadījusi pareizajā idejas virzienā. Jo, tikai sajūtot šo, es spēju tālāk saskatīt telpas potenciālu un izstrādāt vīziju, lai sasniegtu klienta vēlmi un kopā ar klientu dotos skaistā piedzīvojumā.

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Lai cik tas savādi skanētu, bet man tie ir svētki, jo tajos tu saredzi cilvēku vērtības un nozīmi detaļām, kas spēj sniegt lielas iedvesmas, radīt to māju sajūtu, kas sniegs atgriezenisko saikni starp dizaineri un klientu, jo manā izpratnē dizains ir instrumentu kopums, nevis standartizēts process.

Kāds ir bijis vērtīgākais padoms, ko kāds jums ir devis?

Drīzāk pieredzes laikā esmu iemācījusies, ja nespēju mainīt situāciju, mainu attieksmi, šī atziņa man ļoti palīdz tikt galā ar projektu sarežģījumiem, kas rodās izstrādes procesa laikā.

Kas pašlaik Jūs aizrauj, liek acīm iedegties un kā tas bagātina Jūsu darbu?

Cilvēku dzīvesveida izvēles, tas spēj sniegt lieliskus iespaidus interjera radīšanai, apjaušot, ka nav neiespējamu lietu, ko nespētu realizēt.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Veiksmes stāsts, kas ietver dažādu elementu identificēšanu un izskaidrošanu bez paskaidrojumiem. Neaptverami skaists izgājiens, kas atdzīvojas un nokļūst jaunā gaismā, jauns nenozīmē neiederīgi uzslāņojumi, kas pazaudētu pirmsākumus. Nedrīkst noliegt attīstību, cenšoties imitēt pagātni, jo patiesā nozīme ir saglabāt vērtības arī tālākā nākotnē. Izmaiņas spēj sniegt ilgstpējību, atgriežot dizainu pie pilnvērtības, nepārkāpjot trauslo robežu starp veco un jauno.

Vismīļākā projekta stadija?

Pirms - tas ir nezināmā pirmsākums. Pirmsākums, kas noteiks visu turpmāko procesu un galarezultātu.

Mājaslapa: https://www.nuun.lv/lv/portfolio/

Instagram: https://www.instagram.com/sanitagasune/?hl=en

_________________________________________________________________

Produktu izlase:

1. CarlHansen & Son – C07 Shell chair

2. LigneRoset - Saragosse

3. Foscarini – Big Bang

4. WITTMAN- Vuelta sofa

5. Moooi – Liquid Layers carpet

6. MAXALTO - Privatus

7. Moooi – Room fragrances Indigo Hotto

No items found.