New Works tika dibināts ar Nikolaja Meiera un Knuta Bendika Humlevika vēlmi izveidot dizaina māju, kurā dizains tiek realizēts ar rūpību un nodomu, un kurā ir vieta radošiem eksperimentiem – vieta jaunajiem darbiem.

New Works ir Kopenhāgenā bāzēts dizaina uzņēmums, kas piedāvā nedaudz no visa. New Works kopš 2015. gada papildina dizaina ainu ar jauniem un aizraujošiem elementiem,un ar mēbeļu, interjera dekoru un apgaismojuma risinājumu kolekcijām. Uzņēmums piedāvā daudz iespēju piešķirt jūsu mājai kaut ko īpašu.

Kamēr Nikolajs kā izpilddirektors žonglē ar skaitļiem un ikdienas darbībām, Knuts Bendiks kā radošais direktors ir atbildīgs par īpašo izskatu un sajūtu. Kopā ar nelielu, uzticīgu komandu viņi izveido rūpīgi izvēlētu, taču pieejamu dzīves priekšmetu kolekciju. Tieši ar šo mērķi viņi veido nepārtraukti attīstošo New Works stāstu.

New Works mantru veido: dabīgs, eksperimentāls, neapstrādāts unstabils amatniecības darbs.

New Works piedāvā kolekciju, kas atrodas starp veco un jauno. Gaismu un tumsu. Dizainu un mākslu. Viņu darbs ir godināt spēcīgo Skandināvijas amatniecības un materiāluma vēsturi, vienlaikus izaicinot mūsdienu formas. Sadarbojas ar starptautisku grupu ievērojamu dizaineru un amatnieku, kuri izrāda līdzīgu aizraušanos ar skulpturālām formām un godīgiem materiāliem. Šīs sadarbības izpausmes atklāj mīlestību pret juteklisko un drosmīgo.

New Works pamatvērtības

Dabisks

Viņi tic, ka materiālu dabisko īpašību ievērošana ir gan iedvesmas avots, gan ceļvedis, veidojot New Works kolekciju. Godājot katra materiāla individuālās īpašības, akcentē marmora izturību un ozola siltumu.

Eksperimentāls

Sadarbojas ar māksliniekiem un dizaineriem, kuri dalās apsēstībā ar detaļām un cenšas kopīgi atklāt jaunas formas, materiālus un tekstūras pasaulē. Kopīgi eksperimenti mērķē nodrošinātjaunu vārdu krājumu mūsdienu mākslai un dizainam.

Taustāms

Dizains ir jātausta un jātur rokās, lai tas apņemtu jūs, vai nu caur izkliedētu gaismu vai siltu apskāvienu. Lai vislabāk atspoguļotu materiālus un tehnikas, kas tiek izmantotas New Works objektu radīšanai, dizaineri uzskata par būtisku saglabāt to sākotnējo raupjumu. Patiesais rakstura apliecinājums nāk no iekšienes.

Amatniecība

Apvienojot New Works pašu amatniecības tradīcijas ar eksperimentiem dažādās tehnikās no visas pasaules, viņu darbi spēj pārkāpt materiālu un formu robežas. Izaicinot amatniecības uztveri, viņi saglabā amatnieka pieskārienu līdz katram galīgajam objektam.

New Works lampas ir skaistas, atšķirīgas un apveltītas ar kaut ko īpašu. Materiāla kulons ātri ir kļuvis par mūsdienu klasiku un iederas jebkurā interjera iekārtojumā, pateicoties ražošanas procesā izmantoto materiālu klāstam.

Daudzpusigā estētika un mīlestība pret neapstrādātiem dabiskiem materiāliem bija redzama visā ražošanas procesā. 2015. gadā modes dizainere Malene Birgerizstrādāja vairākus tekstila izstrādājumus un svečturus zīmolam. Kolekcija tikanosaukta par "Additional". 2018. gadā tika izlaista lielākā un visambiciozākā produktu līnija līdz šim. To nosauca par "Mass", un to izstrādāja ķīniešu dizaina studija Lim + Lu. Sortiments ietvēra 16 produktus, kas varēja tikt kombinēti daudzos veidos. Tas ietvēra visu no gultām, atpūtas krēsliem un no mūsdienīgiem dīvāniem līdz elegantajiem, sofistikētiem mēbelēm, kas paredzētas mūsdienīgam dzīvesveidam.

No items found.