ALESSI "THE FIVE SEASONS"

september 10, 2018

Dabas iedvesmota smaržu un sajūtu harmonija, kas mijas ar oriģinālu dizainu un padara mājokli par rotaļīgu pavasari, spirdzinošu ziemu, krāšņu vasaru, juteklisku rudeni vai apvieno visas gadalaiku sajūtas kopīgā noslēpumā.

“The five seasons” mājas smaržu kolekcijā, ne kā ierasts, četru gadalaiku vietā ir veselas piecu gadalaiku noskaņas.  Bagātīgo, juteklisko un noslēpumaino aromātu kolekcija ietver sevī mājokļa aromātus un aksesuārus. Šīs kolekcijas iedvesmas avots ir daba un sajūtas, ko tā sniedz. “Sense of touch” jeb pieskāriena sajūtu līmeni sniedz kolekcijā izmantotie dabas materiāli un estētiskās formas, kas mijas ar instinktīvāko no sajūtām jeb “Sence of smell”.

 

Talantīgais un daudzpusīgais Nīderlandes dizainers Marsels Vanders (Marcel Wanders) un ALESSI sadarbībā ar nozīmīgākajiem smaržu veidotājiem Grasē, Francijā iepazīstina mūs ar kolekciju “The five seasons”.

Par aromātiem…

Kolekcijas aromātu burvība pārsteigs, jo katrs atradīs savam raksturam piemērotu niansi. Ja “The five seasons” vēlies pasniegt kā dāvanu, atliek vien izprast saņēmēja būtību un piemeklēt atbilstošāko aromātu šī brīža gara stāvoklim jeb dzīves fāzei. Mājas aromātu nianses kairinās lietotāju visos trīs smaržu līmeņos sākot no pirmā – iespaida līmeņa, beidzot ar bāzes līmeni, līmeni, kas aromātu padara noturīgu un pastāsta par aromāta dziļāko, uzreiz nenojaušamo niansi.

Brrr – stindzinošais un dzirkstošais ziemas aromāts.
Aromāts atklāj lillijas, bergamotes un muskusa nianses.
Dzīves fāze – apgaismība.

Ahhh – svaigais un delikātais pavasara aromāts.
Maigs aromāts, kas satur kardamona, hiacintes un vetivērijas nianses.
Dzīves fāza – izaugsme.

Hmm – bagātais un dinamiskais vasaras aromāts.
Vasaras aromāts, kas bagātīgs ar dinamisku elementu niansēm, ko sniedz treknu vīģu, sarkano augļu un koka nianses.
Dzīves fāze – pārpilnība.

Grrr – sarežģītais un jutekliskais rudens aromāts.
Dūmu, ciedru koku un koka sūnu vīraku notis vijas rudenīgās noskaņās.
Dzīves fāze – pārvēršanās.

Kas ir mistiskais piektais gadalaiks?

Shhh …tas ir noslēpums. Vanders tam piešķīris pārdabisku raksturu.
Aromāts sniedz visu gadalaiku pieredzi.
Eikaliptu, rožu un pačūlijas sniedz garīgu un noslēpumainu dimensiju.
Dzīves fāze – briedums.

Kolekcija

Kolekciju papildina  daudzveidīgie mazie akseuāri, tie ietver smaržu difuzoru, aromātiskās sveces, izsmidzinātaju, lavas akmens smaržas difuzoru, pudeles sveču turētāju un sveces snūfferi. Porcelāna un sarkankoka koksne, un dabas iedvesmoti elementi, veido visu diapazonu dizainu. Smarža, pieskāriens, redze un ironija ir kopīgi pavedieni visā kolekcijā, bet katrs ar savu estētiku. Piecas smaržīgas un harmoniskas sezonas, kas papildina viena otru.

 

Marsels Vanders

Marsels Vanders (Marcel Vanders)  uzaudzis Nīderlandē. Marsela Vandera slava sākās ar  “Knotted Chair”, kuru izstrādāja Droog Design 1996. gadā. Dizainers sadarbojas ar populārākajiem un lielākajiem pasaules zīmoliem kā B & B Italia, Bisazza, Poliform, Moroso, Flos, Boffi, Cappellini, Droog Design un Moooi, kuram viņš ir arī mākslinieciskais vadītājs un līdzīpašnieks. Sadarbojoties ar ALESSI, Marsels Vanders radījis vairākas kolekcijas. Savos darbos dizainers lielu nozīmi piešķir dekoratīvām detaļām, ir drosmīgs savos ideju lidojumos, bet tas nebūt nenozīmē, ka darbi nav funkcionāli. Kopš bērnības dizainerim paticis pasniegt dāvanas, ar šādu domu Vanders rada savus dizainus, viņš vēlas, lai dāvanas saņēmējs no pārsteiguma saka “WOW”!

Par “The five seasons” kolekciju saņēmējs noteikti būs sajūsmā un izsauksies “Ahhh… Hmm… Brrr… Grrr… un visbeidzot  Shhh…!”

No items found.