ALBED RISINĀJUMI TELPAS ARHITEKTŪRAI

march 25, 2019

Albed – tās nav tikai durvis. Norobežot telpu, spēlējoties ar gaismu un caurspīdīgumu, nodalīt vienu zonu no citas, nenoslēdzot tās– tāda ir mūsdienīgu durvju loma interjerā. Albed misija ir individuāla pieeja klientam un personalizēti risinājumi telpai. Tie ļauj durvīm un norobežojošajām sistēmām kļūt par atsevišķu izteiksmes līdzekli, vienalga, vai vēlaties tās sapludināt ar telpu vai izcelt.


Albed piedāvātais apdares materiālu klāsts ļauj realizēt jebkuru radošu ideju, tos brīvi kombinējot. Pieejamas gan krāsotas, gan koka durvis, bet visplašākās iespējas piedāvātas stikla risinājumiem – iestrādāts tekstils un siets, apdrukas un plašs toņu klāsts.

Izcilu kvalitāti un nevainojamās tehniskās īpašības nodrošina Albed uzkrātā pieredze alumīnija durvju konstrukciju ražošanā. Durvis aprīkotas ar magnētiskajām slēdzenēm, nodrošinot klusu to aizvēršanu.

Durvis INTEGRA ir lakoniska, tīra figūra – gandrīz neredzama ēna uz sienas -, kas atveroties tiek iezīmēta vien ar cauri plūstošo gaismu. INTEGRA durvis veido alumīnija konstrukcija un panelis sienas biezumā, kas, tās aizverot, ir līmenī ar sienu abās tās pusēs.

Attīstot INTERGA dizaina konceptu, Albed piedāvā arī INTEGRA VISION. Aiz durvju atstarojošā stikla slēpjas iebūvēts ekrāns, kas ļauj demonstrēt foto un video, nezaudējot telpas viengabalainību.

Apvienojot mehānisko un estētisko, Albed izdevies radīt durvis NEXT, kas pieejamas tūkstošiem interpretācijās. NEXT ir viegli pielāgojamas ne vien jebkurām dizaina, bet arī ēkas tehniskajām prasībām, jo tās pieejamas arī ugunsdrošā, skaņu izolējošā un vēju aizturošā versijā.

Kolekcija BOISÈ ir māksliniecisks durvju risinājums, kas interpretē tradicionālo koka panelējumu. BOISÈ krāsainais un ģeometriskais dizains piešķir unikalitāti jebkurai telpai.

Bīdāmās durvis SAIL ir lielisks papildinājums telpas arhitektūrai. Pie sienas stiprināmā izteiksmīgā sliede ir ne vien lielisks akcents, bet arī nodrošina klusu un drošu durvju kustību.

QUADRA kolekcijas tīrās līnijas un plašās apdares iespējas radītas telpām, kurās katrs priekšmets ir svarīgs interjera elements. Quadra bīdāmajā stikla sistēmā ar iestrādātu zelta tekstilu apvienota alumīnija stingrība un auduma izsmalcinātais maigums.


DOT netveramais vieglums slēpj stingras konstrukcijas, kas eleganti nodala telpu, ļaujot gaismai plūst cauri bez traucēkļiem. DOT dizainā galvenā loma ir stiklam, kas pieejams dažādās apdarēs.

ALL WAYS stikla konstrukcijas ir ideāls telpas sadales risinājums kā birojā, tā mājās. Pateicoties grafiskajai alumīnija struktūrai un caurspīdīgajam stiklam, ALL WAYS definē telpu, “neieslogot” to.

RI-VISTA garderobes klasiskais izskats, elegantās detaļas un inovatīvie risinājumi ir izsmalcinātas gaumes apliecinājums. Fiksēto un slīdošo plauktu kombinācija ļauj efektīvi izmantot garderobes platību.

Iepazīsti visus Albed produktus!


No items found.