KADO KARIM

Agnese Rudzīte
2021

Mums ir bijis liels gods un azarts būt daļai vienā no pēdējo gadu interesantākajiem un iespaidīgākajiem dzīvojamo kompleksu projektiem Latvijā – Kado Karim, kura autors ir pasaulē viens no pieprasītākajiem ēģiptiešu izcelsmes dizaineriem Karīms Rašīds. Projekta kopējā vīzija un arhitektūra veidota pēc augstākajiem estētikas standartiem, tāpēc vienlīdz svarīgi mums bija šo līmeni saglabāt arī dzīvokļu apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu izvēlē.

 

PARKETS – Itālija – Listone Giordano

Vadošā parketa ražotāja kompānija, kas darbojas jau otro gadsimtu. Profesors Giordano 1984. gadā bija tas, kurš izgudroja divslāņa parketa tehnoloģiju, kādu to pazīstam šodien. Parketa dēļi ir saražoti ar 0,01mm precizitāti un ozolkoks nāk no Francijas Fontaines reģiona, kurā aug pasaulē garākie ozoli. Parkets ir pilnībā drošs veselībai – brīvs no šķīdinātājiem un formaldehīdiem, kā arī nesatur radioaktīvās vielas. Ieguvis Toy-certificate.

Var nešaubīgi apgalvot, ka pasaulē šobrīd nav labāka un kvalitatīvāka parketa ražotāja par šo!

IZLIETNES, WC PODI – Itālija FLAMINIA

Tirgū jau no 1950 gada. Produkti balstīti uz pieredzi un kvalitāti un tiem rakstūrīgas ļoti drosmīgas un novatoriskas formas. 

FLĪZES – Itālija

Ražotājs Ariostea – tirgū jau kopš 1961.gada. Šobrīd vadošais keramisko flīžu ražotājs Itālijā un ir soli priekšā saviem konkurentiem ar pielietotajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem un produkta kvalitāti. Profesionāļi tieši dabīgo materiālu dizaina pārnešanā uz flīzēm – šajā ziņā viņiem nav konkurentu.

41zero42 – viens no trendīgākajiem dizaina flīžu ražotājiem pasaulē.

VANNAS ISTABAS MĒBELES, IZLIETNES – Spānija – INBANI

Lai arī salīdzinoši jauns uzņēmums, taču jau ar lielu pieredzi. Inbani, kas izveidots 2004. gadā, šobrīd ir kļuvis par inovāciju līderi, pateicoties pārliecībai radīt produktus, kas patiesi nāk par labu klienta labklājībai. 

SANTEHNIKA (maisītāji – dušas) – Itālija – FANTINI

Īsts itāļu ģimenes uzņēmums ar pieredzi jau 70 gadu garumā. Šo gadu garumā radījuši daudzus produktus, kas kļuvuši starptautiski atpazīstami, un tehnoloģijas, kas nu jau tiek uzskatītas par standartu. Dizaina un kvalitātes apvienojums.

VIRTUVES VIRSMAS – Spānija – INALCO

Vadošais uzņēmums keramogranīta virsmu ražošanā. Šīs virsmas ir viegli kopjamas, noturīgas pret traipiem (tie neiesūcas kā dabīgajā akmenī), anti-bakteriālas, karstumizturīgas, aukstumizturīgas, kā arī ārkārtīgi grūti saskrāpējamas – uz tām var griezt ar nazi, un tās iztur UV starojumu, nemainot toni.

DURVJU ROKTURI – Itālija – OLIVARI, modelis UOVO

Uovo (itāļu valodā “ola”) ir Ambrogio Olivari ideja. Bija nepieciešams neliels rokturis ar elegantu formu, un, lai to iegūtu, Olivari izmantoja… Olu. Visā vairāk nekā 100 gadu ražošanas vēsturē Olivari ir izpelnījies atzinību ar savu produktu kvalitāti un sava zīmola reputāciju. No paaudzes paaudzē Olivari ģimene ir nodevusi izcilu darba kultūru, uzmanību vissīkākajām detaļām, jaunu inovāciju meklēšanu un, galvenais, aizraušanos strādāt atbilstoši augstākajiem standartiem.

DURVIS – Itālija –  ALBED, modelis NEXT

Albet durvis ir īpašas ar to, ka viņām ir iebūvēta alumīnija konstrukcija un slēptas eņģes, kā arī magnētiska slēdzene. Vņi pieidāvā personalizētus tehniskos risinājumus interjera arhitektūrai, un savus produktus izstrādā un izgatavo Itālijā.

KAMĪNS – Polija – PLANIKA

Patentējuši BEV tehnoloģiju, kur tiek dedzināts bio-etanola tvaiks, nevis karsēta degviela. Tā rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt degšanas virsmu un nodrošināt vairāk skābekļa ugunij, tādejādi radot ļoti tīru un efektīvu sadegšanas procesu bez nevēlamiem blakusproduktiem, piemēram, dūmiem, nepatīkamas smakas, kvēpiem vai pelniem.

GAISMA – Itālija – ARTEMIDE

Artemide ir sinonīms augstākās kvalitātes apgaismojumam jau kopš 1960. gada. Pēc moto “The Human Light” (Cilvēka Gaisma) itāliešu ražotājs izstrādāja gaismas un apgaismojuma sistēmas, kas ir pielāgotas cilvēku vajadzībām. Turpmākajos 60 uzņēmuma vēstures gados tika radīta dizaina klasika, kas joprojām nosaka apgaismojuma kvalitātes un funkcionēšanas standartus šodien.

VIBIA (Spānija) gaismekļos Cosmos ir apvienotas modernas tehnoloģijas ar vienkāršu un elegantu formu.

MĒBELES – Itālija – LIGNE ROSET

Ligne Roset piedāvā ne vien aizraujošas mēbeles, bet arī tekstīlijas, paklājus un gaismekļus, ļaujot pilnībā iekārtot savu mājvietu.

“Vai dzīve bez idejām… vispār ir dzīve?” savā reklāmas kampaņā 1997. gadā jautā Ligne Roset. Ideja ir pamatā mākslai, zinātnei, kultūrai, it visam dižajam. Ideja ir gaisma, dvēseles pacēlums, kas notur mūs lidojumā. Ligne Roset piešķir spārnus, lai mājokļa interjers pārtaptu par radošuma centru, kur varam saklausīt mums kosmosa pačukstētās idejas.

https://www.agnesrudzite.com

Photo: Latvia Sotheby’s International Realty

No items found.