SENSE OF MAY by ANNA ARBEITERE

may 23, 2022

Manu šī mēneša sajūtu veido…

Maigi violetā, svaigā un jutekliskā ceriņu krāsa apvienojumā ar slapju putekļu un asfalta smaržu Rīgā pēc tikko nolijuša pavasara lietus.  Šajā smaržā ir kas ļoti īpašs  – tā manī atraisa kaut kādus neapzinātus resursus un vēlmi darboties.

Kāds ir bijis vērtīgākais padoms, ko kāds Jums ir devis?

Visvērtīgāko padomu saņēmu no savas mammas 4. klasē, kad biju ļoti satraukusies. Viņa man teica, ka nevajag satraukties ātrāk, nekā ir zināms, ka ir jāsatraucas. 😊 Un tiešām, toreiz biju lieki tērējusi savu enerģiju un pārdzīvojusi par lietu, kura nemaz nenotika. Šo padomu es atceros ļoti bieži, jo tas palīdz arī šodien stresa apstākļos saglabāt mieru un racionālāk pieiet situāciju risināšanai.

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna projekta?

Mans uzdevums lielākoties ir radīt vidi vai mājas ļoti konkrētiem cilvēkiem. Tāpēc pirmā lieta, ko daru – obligāti klātienē satiekos un apspriežu tehnisko uzdevumu ar pasūtītāju, lai pēc iespējas precīzāk varētu uzķert vispiemērotāko stilistiku un sajūtu, ko klients vēlas redzēt. Man patīk cilvēki, patīk, ka tie ir tik atšķirīgi, un esmu ieinteresēta iedot tiem tieši to rezultātu, kas būtu vispiemērotākais viņu personībai.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Man veiksmīgs projekts ir dinamisks projekts profesionālā komandā, kur katrs komandas loceklis ir pieredzējis profesionālis un atbildīgi, kvalitatīvi izdara savus uzdevumus. Otra svarīgā lieta ir komunikācija ar pasūtītāju – viņa spēja operatīvi pieņemt lēmumus, nokomunicēt atklātā veidā savas vajadzības. Esmu novērojusi, ka lielākais gandarījums ir tieši tādos projektos, kuri nav mākslīgi ievilkti, bet ātri kustas uz priekšu un nav pagājis liels laika nogrieznis starp apstiprināto konceptu un projekta realizēšanu. Un, protams, tas ir projekts, kur ja ne visi iesaistītie, tad vismaz es un mans pasūtītājs ir ļoti apmierināti gan ar darba procesu, gan rezultātu.

Vismīļākā projekta stadija?

Pabeigta un nodekorēta projekta fotosesija. 😊

https://www.instagram.com/annamoodstudio/?hl=en

__________________________________________________________________________________________________________

Produktu izlase:

1. Dīvāns Baxter – Chester Moon
2. Lustra Baxter – Q2
3. Galds Baxter – Lagos
4. Paklājs Baxter – Barbere Dark Grey
5. Plaukts Molteni&C – AVA
6. Flīze Ariostea – Crystal dark

No items found.